Basemode Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Basemode Fan Club

Basemode

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Mode xl(Yasin)Militanz albümüyle ilgili açıklaması

2 posters
YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

Mode xl(Yasin)Militanz albümüyle ilgili açıklaması Empty
MesajKonu: Mode xl(Yasin)Militanz albümüyle ilgili açıklaması   Mode xl(Yasin)Militanz albümüyle ilgili açıklaması Icon_minitimeÇarş. Mayıs 07, 2008 11:42 am

Mode xl(Yasin)Militanz albümüyle ilgili açıklaması 5000000002624076ba6ww1.th

Mode xl(Yasin)Militanz albümüyle ilgili açıklaması!!

Militanz. HipHop için Mücadele eden kimse!..

Tabii ki mücadele edenler için geçerli bir isim. Biz bu mücadeleyi verirken karsilastiklarimizdan, siz dinleyiciler bir haber oldugunuz için, albümün geç çikiyor olmasini görüyorum ki kafanizda büyüttünüz. Çünkü toz konduralamayacak bir albümün konusulacak baska neyi olabilir ki? Ama surda düsünmeniz gereken bir yeri atliyorsunuz, o da; Müzik sektörünün çalkantili oldugu su dönemde, sizlere böyle bir albümü sunabiliyoruz. Burada ki sorunun kaynagi, her firmanin farkli çalisma seklinin olmasi. Zincir gibi birbirine baglantili bu is hayatinda, bizimle alakasi olmayan sorunlar çikabiliyor. Keske birileri bize böyle bir albüm sunabilse de bizde dinleyecegimiz günü keyifle bekleyebilsek. Militanz tüm Türkiye'ye ve Avrupa'ya dagiliyor. Keyfini çikartin!

Unutmadan! Sinirli sayida dagilan bu albüme sahip çikan herkese tesekkürler.
https://basemode.yetkin-forum.com
vagebond97

vagebond97

MesajKonu: Mode xl(Yasin)Militanz albümüyle ilgili açıklaması   Mode xl(Yasin)Militanz albümüyle ilgili açıklaması Icon_minitimePaz Mayıs 11, 2008 1:33 pm

Ben de bu albümü dinledim ve çok beğendim bulduğumda linkleri hemen siteye koyacağım. cheers

Albümün Künyesi:

1- Travma
2- Düzmece
3- Manşet
4- Şüpheli
5- Kadife Dilekler
6- Bacak Arası
7- Terapi
8- Tarif
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Mode xl(Yasin)Militanz albümüyle ilgili açıklaması   Mode xl(Yasin)Militanz albümüyle ilgili açıklaması Icon_minitimePtsi Mayıs 12, 2008 11:44 am

Tşkler kardeşimmm beyendiğin içinnn şarkının linkleri var ben verdim siteyee mode_xl albüm bölümünde bakarsan bulmuş olursun Smile
https://basemode.yetkin-forum.com

Mode xl(Yasin)Militanz albümüyle ilgili açıklaması
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yasin Biyografi
» Yasin Resmi Web Sitesi
» Mode_XL Yasin & Evrim