Basemode Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Basemode Fan Club

Basemode

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

<<<Fenerbahçe Gündem Haberleri>>>

YazarMesaj
vagebond97

vagebond97

<<<Fenerbahçe Gündem Haberleri>>> Empty
MesajKonu: <<<Fenerbahçe Gündem Haberleri>>>   <<<Fenerbahçe Gündem Haberleri>>> Icon_minitimeÇarş. Mayıs 14, 2008 11:28 am

<<<Fenerbahçe Gündem Haberleri>>> Kzmncj9

Biz daha büyüğüz

"Şampiyonluk Avrupa yüzünden kaçtı. Oynadığım kulüpler içinde en büyüğü Fenerbahçe. Kalmak istiyorum. Galatasaray veya Beşiktaş'tan teklif alsam kabul etmem".

'Avrupa bizi yıprattı'
Ne demişler: Ne seninle ne sensiz! Mateja Kezman... Oynasa dert, oynamasa daha büyük bir dert. Fenerbahçe'de her anı olay, 2 sezon yaşadı; bilinmeyenleri anlattı: "İyi bir sezon geçirdik. Şampiyonluk Avrupa'daki üst düzey maçlar yüzünden kaçtı. Türkiye'ye gelmeden önce Galatasaray'ın, Fenerbahçe'den daha büyük olduğunu
sanıyordum, ancak yanıldığımı anladım. Biz daha büyüğüz."

'Büyük işler yaptım'
'Fenerbahçe'nin bir parçası olduğum için gururluyum. Çok büyük kulüplerde oynadım ama Fenerbahçe oynadığım takımlar içinde en büyüğü. Burada büyük işler yaptığıma inanıyorum. İki yıl daha kontratım var ve kalmak istiyorum. G.Saray veya Beşiktaş'tan teklif alsam kabul etmem. Alex ve Semih büyük oyuncular. Kendimi yarı Sırp yarı Türk gibi hissediyorum. Başkanımıza hayranım."

<<<Fenerbahçe Gündem Haberleri>>>
1 sayfadaki 1 sayfası