Basemode Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Basemode Fan Club

Basemode

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

<<<Söylemek İstenenler>>>

4 posters
YazarMesaj
pasalı12

pasalı12

<<<Söylemek İstenenler>>> Empty
MesajKonu: <<<Söylemek İstenenler>>>   <<<Söylemek İstenenler>>> Icon_minitimePtsi Mayıs 12, 2008 11:48 am

Sİzin şarkılarınızı çok beğeniyorum.Harikasınız. cheers
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: <<<Söylemek İstenenler>>>   <<<Söylemek İstenenler>>> Icon_minitimePtsi Mayıs 12, 2008 12:15 pm

evet bencede harikala turp- rapin gelecekleri ( mode_XL ) harika parçaları var harika ilerliyolarr inşallah her zaman daha iyi olurlar ...!! Onlara gönülden tşk ediyorumm..!!
https://basemode.yetkin-forum.com
vagebond97

vagebond97

MesajKonu: Geri: <<<Söylemek İstenenler>>>   <<<Söylemek İstenenler>>> Icon_minitimeÇarş. Mayıs 14, 2008 11:37 am

Ben olsam Türk Rapin gelecek vaadeden yıldızısınız.Böyle Sagopa gibi parayı bulmnak istiyorsanız Avrupa'da falan konser yapın.Köşeyi dönersiniz derdim.Rap Forever diye haykırmayı nutmazdım... Very Happy

RAP FOREVER cheers
ShooTer

ShooTer

MesajKonu: Geri: <<<Söylemek İstenenler>>>   <<<Söylemek İstenenler>>> Icon_minitimeÇarş. Mayıs 14, 2008 4:35 pm

YORUMA GEREK VARMI ...... lol!

<<<Söylemek İstenenler>>>
1 sayfadaki 1 sayfası